Ogrodzenia Lublin

PHU Inwest-Dom oferuje systemy ogrodzeń łupanych Firmy Semmelrock Stein+Design, oraz Firmy Superbet. Atutem tych systemów jest duża łatwość i szybkość montażu a także trwałość formy i koloru.Warty podkreślenia jest naturalny design kamieni, które znakomicie imitują kamień naturalny, pozwalając na dopasowanie barwy ogrodzenia do charakteru i stylu obiektu. Łupana faktura kamieni komponuje się zarówno z tradycyjnymi kutymi przęsłami metalowymi, jak i z drewnem a nawet kompozytem. Subtelna elegancja systemu ogrodzeń, nadaje każdej posesji gustowny wygląd i ponadczasowy charakter.

Stonowane barwy przypominające skalne bloki, stanowią doskonałą ozdobę domów i posesji.Idealnie sprawdzają się także przy aranżacjach elementów tzw.małej architektury ogrodowej, takiej jak altany, ozdobne klomby czy murki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ogrodzenia, a konkretniej systemy ogrodzeniowe firm Semmelrock oraz SuperBet. Posiadamy w swojej ofercie ogrodzenia, które stanowią jednocześnie doskonałą ochronę posesji, ale przede zachwycają też wyglądem..

Postaw na solidne, sprawdzone
i wyjątkowe ogrodzenie!

Ogrodzenia Semmelrock

Ogrodzenia SuperBet